Disa HTML per Piczo

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Disa HTML per Piczo

  Mesazh nga e.Xtract prej Mon Jun 01, 2009 6:57 am

  Kodi:
  1 : 

  <head>
  <STYLE>
  <!--
  BODY{
  cursor: url(http://cdnimg.piczo.com/static/cursors/blue-arrow.ani);
  }
  a{
  cursor: url(http://cdnimg.piczo.com/static/cursors/blue-arrow.ani);
  }
  -->
  </STYLE>
  </head>


  Kjo Me Lart Edhte Per ScrolBar Me Ngjyra ...


  2:

  <!--Piczo right-click protect message.  To customize, edit the text between the quotes' ' below.-->

  <body onContextMenu="alert(¢η¢η¢ נє нι ктυυ мє νנє∂нн נσ נσ вαℓιт η∂αℓσнєт нαנηιנα ктυη ѕє נєη α ηя1 '); return false" onMouseDown="if (window.event != null && window.event.button == 2)
  alert ('»»єננ є¢ вяєє нαנηι η∂αℓσнєт кσριנιмι | ««');"></body>


  Kjo Me Lart Ishte Per Mos Me Mujt Me Ti Vjedh Fotot Kerkush .. !


  3:

  <!-- Piczo welcome message.  To customize, edit the text between the quotes below. -->

  <script type="text/javascript">

  alert (" »» mIR sE ViNI Ju Urojm Qe Te Kaloni Sa Me Mir ««");

  </script>


  Kjo Me Lart Ishte Kur Te Futet Dikush Ne Web Tuaj Ja Qet Nje Buton Qe Shkruan " mIR sE ViNI Ju Urojm Qe Te Kaloni Sa Me Mir ««
  4:
   
  <script type="text/javascript" src="http://s81.myonlineusers.com/show.php?id=1218215267335181"></script>
   
  Kjo Ishte Per Me Qit Un Web Sa I Kie Online Per Momentin ... !  Kjo Ishte Sa Vizitor I Ki Online Per Momentin Dhe Sa E Kan Vizitu Ter Diten ..

  _______________________
  wWw.PhG-FoRuM.MyGoo.Org

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:06 pm