Prish Web Piczo

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Prish Web Piczo

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 2:48 am

  ..............pra njeri qe 1 tutorial si me i "ndal" weba piczo-s :

  mere ket tool : .....................

  http://geocities.com/valmirsoft/Sprut.zip

  dhe ne at program shkruje webin e viktimes :

  emriiviktimes.piczo.....

  dhe aty tek Thread ja bon 100 .

  per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.

  ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .

  pra tashti nisja hacke

  Vetem se Programi ka virus ok klm nuk asht i rezikshem
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Prish Web Piczo

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 8:12 am

  ky osht DonuTTHTTP shum i mir :d thnx e kom di
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Prish Web Piczo

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Thu May 28, 2009 1:49 am

  PO De

  Sponsored content

  (N) Re: Prish Web Piczo

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 6:47 pm