Disa weba me qu SMS Falas

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Disa weba me qu SMS Falas

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 17, 2009 7:32 am

  1. http://www.startino.de - duhet te regjistroheni ( 1 sms ne dite)
  2. http://www.zuerichbynight.ch - duhet te regjistroheni (3 sms ne dite)
  3. http://www.locomoby.com - duhet te regjistroheni (5 sms ne dite, nuk punon ne vala 900, regjistrimi me numra tjere mund te behet)
  4. http://www.doah.de/freemail/ - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
  5. http://www.talk4all.de - pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne dite prej ores 10 - 22
  6. http://www.alleskostenlos.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne dite prej ores 10 - 22
  7. http://www.neversquare.com
  - me regjistrim fitoni 50 kredi, cdo jave ju shtohen kredi vetvetiu,
  mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj., nuk punon ne vala 900
  8. http://www.messageplanet.com - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes
  9. http://www.msxstudios.de
  - duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e me
  pastaj ne 2 banera te kesaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika per te
  derguar sms, mund te dergoni 1 sms cdo nje ore.
  10. http://www.flirt-to-date.de - duhet te regjistroheni,
  11. http://sms.pronome.de/ - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
  12. http://www.teamspace.com, - me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here.
  13. http://www.djrichy.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
  14. http://www.sms.search.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
  15. http://www.smscheabit.com/free/ - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes.
  16. http://www.interspot.com
  - duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kesaj
  webfaqe eshte se ndonjehere nuk dergon sms mirepo ndonjehere eshte
  shume e shpejte.
  17. http://www.lerntippsammlung.de - duhet te regjistroheni dhe do te fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
  18. http://www.yesmms.com, - duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirepo punon vetem per disa shtete.
  19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php, - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
  20. http://www.sooms.de - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
  21. http://www.cellebrum.com, - duhet te regjistroheni dhe fitoni 50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.
  22. http://www.esms.net - me nje regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa tjera.
  23. http://www.chasecount.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne dite, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne dite ne 50.
  __________________

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:15 pm