Poroj - Team

Mirësevini në Poroj - Team ! Regjistrohuni për ti parë të gjitha forumet dhe postet . Regjistrimi është falas dhe ju kushton maksimum 1 minut kohë ! Klikoni KeTu për t'u regjistruar....!
Hello bro..

Tue May 26, 2009 6:48 am nga Smart-Dragon

tung un jom Shpendi i kom 16 vjet

RefEr ' loti the hacker

Besart by:

Thu Jun 04, 2009 5:30 am nga Besart

Une jam Besartii

mosha 13 vjet

profesioni Hacker

un jom Monix

Wed Jun 03, 2009 9:25 am nga Monix

un jom irfani nga pr..Edhe Po Du me Ba ni Pyytje Sa Poste duhet mi ba por admin.Edhe jom ADmin ne ......... flm por Mirkuptim 

By : e.Xtract

Sat May 16, 2009 5:41 am nga e.Xtract


EMRI :arbenit
MBIEMRI : zuka
MOSHA : 13
VENDBANIMI : hajvali
KLASA : 7
QYTETI : prishtin


Kqyre kush erdhhhhhhhh

Sun May 17, 2009 7:18 am nga barc00de

mir se ju gjet a Une ja barc00de
Hobi im eshte hackingu

Bert! Ktuu

Sun May 24, 2009 8:11 am nga Bert!

une jom alberti vij nga shtimja shpresoj qe te kalojm sa me mir se bashku

prezendt By Ekuran <3 LoTi The hacker

Thu May 14, 2009 2:32 pm nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;

name:Ekuran

mbiemri:fisheku

vendi:Diber

mosha:13

mir se ju gjeta

Sun May 17, 2009 7:32 am nga crack

mir se ju gjeta unej jam Crack ju pershendes te gjithve cheers lol!

jom 3agLe nga

Sun May 17, 2009 7:11 am nga 3agLe

jom 3agLe

nga ferizaji

Affiliates

free forum

Dergo SmS Falas

Dergo SmS Falas Duke Klikuar Ketu
Hello bro..

Tue May 26, 2009 6:48 am nga Smart-Dragon

tung un jom Shpendi i kom 16 vjet

RefEr ' loti the hacker

Besart by:

Thu Jun 04, 2009 5:30 am nga Besart

Une jam Besartii

mosha 13 vjet

profesioni Hacker

un jom Monix

Wed Jun 03, 2009 9:25 am nga Monix

un jom irfani nga pr..Edhe Po Du me Ba ni Pyytje Sa Poste duhet mi ba por admin.Edhe jom ADmin ne ......... flm por Mirkuptim 

By : e.Xtract

Sat May 16, 2009 5:41 am nga e.Xtract


EMRI :arbenit
MBIEMRI : zuka
MOSHA : 13
VENDBANIMI : hajvali
KLASA : 7
QYTETI : prishtin


Kqyre kush erdhhhhhhhh

Sun May 17, 2009 7:18 am nga barc00de

mir se ju gjet a Une ja barc00de
Hobi im eshte hackingu

Bert! Ktuu

Sun May 24, 2009 8:11 am nga Bert!

une jom alberti vij nga shtimja shpresoj qe te kalojm sa me mir se bashku

prezendt By Ekuran <3 LoTi The hacker

Thu May 14, 2009 2:32 pm nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;

name:Ekuran

mbiemri:fisheku

vendi:Diber

mosha:13

mir se ju gjeta

Sun May 17, 2009 7:32 am nga crack

mir se ju gjeta unej jam Crack ju pershendes te gjithve cheers lol!

jom 3agLe nga

Sun May 17, 2009 7:11 am nga 3agLe

jom 3agLe

nga ferizaji

partënerët

www.enderro.net www.vraniqi.eu.kz http://www.khc-group.org/ www.bspd-team.tk www.cwnetwork-ks.com www.kdc-team.albanianforum.net

ORA

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1285 artikuj v 857 temat

Forumi ka 77 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri arberrr

Hap Email @poroj-team.tk

Hap E-Mail   Me Emrin@Poroj-team.tk

 

+E Verifikuar
+Total Free

+Mund Ta Perdorni Edhe Inboxin Tuaj
   

   

 

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 9 më Sat May 16, 2009 2:56 am

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 9 më Sat May 16, 2009 2:56 am

Zgjedh Radio


Kerko Muzik Ne Radio
Prej Ores 18:00 Deri Ne 23:00

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1285 artikuj v 857 temat

Forumi ka 77 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri arberrr

Top posters

A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; (617)
 
loti the hacker (522)
 
Smart-Dragon (93)
 
e.Xtract (83)
 
e.Xtract (80)
 
barcelona (60)
 
mondi (50)
 
3agLe (21)
 
Tr!pLe-[X]'wOwtw=). (6)
 
ZeRo_CooL (6)
 
Ora është Sun Dec 16, 2018 3:57 am