Toldo: Ibra do të qëndrojë tek Inter

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Toldo: Ibra do të qëndrojë tek Inter

  Mesazh nga loti the hacker prej Wed Jun 03, 2009 8:55 am

  Portieri veteran Interit, Francesco Toldo, është i bindur se sulmuesi Zlatan Ibrahimovic nuk do të largohet nga kampioni i Italisë.
  “Mendoj se Ibrahimovic do të qëndrojë, nuk besoj se do të ketë probleme”.

  “Megjithatë, unë nuk i di qëllimet e skuadrës dhe lojtarit, pasi që ato janë gjëra private të tyre dhe nuk dëshiroj të përzihem”, është shprehur Toldo për “Sky Sport 24”.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:53 pm