Vieira mund të largohet nga Inter

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Vieira mund të largohet nga Inter

  Mesazh nga loti the hacker prej Wed Jun 03, 2009 8:55 am

  Edhe pse më herët ka shfaqur besnikërinë tij për Interin, mesfushori francez Patrick Vieira, ka deklaruar se qëndrimi i tij në Serie A varet nga fakti nëse do të sigurojë më shumë minuta lojë në sezonin e ardhshëm.
  “Unë kam për qëllim të luaj, qoftë për Interin ose për ndonjë skuadër tjetër”.

  “Duhet të flas dhe t’i qartësoj gjërat me trajnerin dhe të kuptoj nëse jam pjesë e planeve të tij ose jo. Përndryshe gjithçka është e mundur, por do të preferoja të luaj në ndonjë klub francez, i cili lufton për titull”, ka thënë mesfushori për “L'Equipe”.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:12 pm