Sport

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri(N)   Seedorf mund ta ndjekë Ancelottin 0loti the hacker232Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:56 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Vieira mund të largohet nga Inter 0loti the hacker110Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:55 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Beckham shpreson ta duan sërish te LA Galaxy 0loti the hacker112Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:55 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Toldo: Ibra do të qëndrojë tek Inter 0loti the hacker100Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:55 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   United bën tentimin e fundit për Tevez 0loti the hacker120Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:55 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Rauli është dhe mbetet 'madridist' 0loti the hacker114Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:54 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Juve kërkon shërbimet e Julio Cruz 0loti the hacker114Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:54 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund 0loti the hacker121Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:54 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Guardiola do ta shesë sulmuesin Eto’o? 0loti the hacker105Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:53 am
nga loti the hacker
Asnjë mesazh i ri(N)   Liverpooli ofron Voronin dhe para për Silvan 0loti the hacker106Shiko mesazhin e fundit prej Wed Jun 03, 2009 8:53 am
nga loti the hacker

Sport

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri
Moderator: V.I.P

00
Asnjë mesazh i ri
Moderator: V.I.P

00
Asnjë mesazh i ri
Moderator: V.I.P

00

Moderator
V.I.P
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Wed Jan 16, 2019 5:32 pm