MESUESJA DHE NXENSIT

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) MESUESJA DHE NXENSIT

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 8:23 am

  MESUESJA PYET NXENSIT

  MESUESJA : QKA NA JEP DELJA ?

  NXENSIT : QUMSHT

  MESUESJA : DERRI ?

  NXENSIT : MISH

  MESUESJA : PULA?

  NXENSIT : VEZ

  MESUESJA : PO LOPA?

  NXENSIT : DETYRA SHTEPIE

   Ora është Tue Jul 17, 2018 6:30 pm