Mësuesja dhe klasa

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Mësuesja dhe klasa

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 8:24 am

  Hyn
  msusja ne klas vjen me tesha normale i pyet nxenesit a doni me dal
  jasht nxenesit thojn : PO te 2-ten dit vjen veq me brek edhe jeleka
  edhe ju thot a doni me dal jasht nxenesit : PO ne 3-ten dit vjen veq me
  fleta i pyet a doni me dal jasht nxenesit : krej Po njani thot jo
  Mesuesja thot pse ti jo ? ai thot po pres me dal vjeshta me ra fletat Very Happy

   Ora është Tue Jul 17, 2018 6:31 pm