Humor & Gjëegjëza

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri(N)   Barcoleta ketu... 7A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;211Shiko mesazhin e fundit prej Sun May 31, 2009 5:53 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Video Humoristike 1e.Xtract128Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 29, 2009 9:48 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   BABADIMRI... 2A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;129Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 29, 2009 9:48 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Polici ne Dyqan 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;109Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:25 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Mësuesja dhe klasa 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;118Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:24 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   MESUESJA DHE NXENSIT 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;125Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:23 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Dy shoket... 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;124Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:22 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   DOKTORRI:P 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;115Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:21 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Shtazan Ni Gru :O 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;131Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:19 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Hasa Hysa Ne Shishe 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;122Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:16 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Nje Tuf Burra Duke Biseduar 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;106Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:15 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   NastraDini Te Majt Murin 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;96Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:14 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Budalla & Budallica 0A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;126Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 8:13 am
nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
Asnjë mesazh i ri(N)   Barcoletat 0e.Xtract108Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 3:04 am
nga e.Xtract
Moderatorët
Përjashtuar, V.I.P
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue Jul 17, 2018 9:03 pm