Ikju problemeve te Sxe injected

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Ikju problemeve te Sxe injected

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 7:09 am

  Per mi ik problemeve te SXE duhet mi ju permbajt qytyne rregullav
  - Mos shti GUI se jo kryesisht per LAN
  - Kujdes nese instalohet HLTV Models fshi file-at "_awp.mdl dhe v_scout.mdl "
  qe gjinden Program Files/Valve/cstrike/models
  - Gjat ndrrimit te sxe pasi qe ka dal e reja duhet qe se pari te fshihet sxe e vjeter nga Contol Panel-i tani te fshihet folderi ne ket destinacion Local Disc (C/Program Files/Sxe Injected. tani instalimi e sxe së re

   Ora është Sun May 27, 2018 4:09 am