Mrekulli të All-llahut

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Mrekulli të All-llahut

  Mesazh nga loti the hacker prej Sun May 31, 2009 1:08 pm

  Ne do t'ua bejme atyre te mundshme qe te shohin argumentet tona ne horizonte dhe ne veten e tyre, derisa tu behet e qarte se ai (Kur'ani), eshte i vertete. A nuk mjafton qe Zoti yt eshte deshmitar per qdo gje?" (Fussilet, 53)


  Ne trupin e peshkut shkruan emri Allah dhe Muhammed

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:33 pm