Folder paduksh?m (Folder i msheft)

  Share
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Folder paduksh?m (Folder i msheft)

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 7:43 am

  1.Krijo nje folder te ri
  2. Rename (riemeroje dhe shtype ALT+0160)
  3.Kliko me te djathten "Properties","coustimize","change icon"
  4.Kerkoje neper icona (jan 3 te padukshme) dhe ate selektoje
  5.Por mos e harroni ku e keni pozicionuar per me gjet vet?m e selektoni krejt desktopin ose fushen tani del aty

   Ora është Sun May 27, 2018 9:29 am