Plugini per shtim te nje pyetje ne Regjistrim

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Plugini per shtim te nje pyetje ne Regjistrim

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 7:56 am

  At`here veprojm Kshtuu
  Shkarkojm kete produkt  Kodi:
  2shared.com/file/4583170/...ation_v14.html
  e upload-ojm si produkt
  dhe pastaj shkojm
  admincp<Opcionet E Forumit<Opcionet E Forumit<Cyb - Advanced Registration<
  Random Questions ja bon Po edhe aty shkrun Setup klikon dhe e editon pytjen edhe shton pytje+pergjigjet ne anen djatht

   Ora është Sun Dec 16, 2018 4:28 am