Horoskopi :D

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Horoskopi :D

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 31, 2009 2:07 am

  shenja Akrepi pershkrimi ::
  Do të hiqni dorë me kënqësi nga programet tuaja për të ndihmuar një koleg në vështirësi. Kujdesjet e vogla të partnerit ju bëjnë të reflektoni. nuk mund të hiqni dorë lehtësisht nga një raport që ju jep kaq shumë. Shëndeti është mbi gjithcka prandaj impenjohuni për të mbajtur një stil jete korrekte.

  shenja Binjaket pershkrimi :

  Në fushën familjare, tregohuni të duruar dhe të gatshëm për të
  plotësuar kërkesat e partnerit. Mos i humbni nga sytë objektivat tuaja,
  duke ju
  dedikuar më shumë aktiviteteve që keni për zemër. Ironia dhe humorizmi
  janë armët më të cmuara që mund të përdorni kur jeni në siklet.


  shenja Bricjapi pershkrimi :
  Me Hënën tek Gaforrja në opozitë me
  Plutonin, do të jeni pak kapricozë dhe të pavendosur përballë
  zgjedhjeve. Në familje etja juaj për pavarësi mund të sjellë polemika
  jo të vogla. Bëni mirë të mos humbeni në melankoli dhe nostalgji për
  dashuritë e kaluara, por kërkoni të përmirësoni të tashmen.


  shenja Dashi pershkrimi :
  Bëni mirë të kontrolloni humorin tuaj, sot që Hëna është në pozicion jo të mirë me Gaforren. Duke luajtur me zjarrin në fund rrezikoni të digjeni. Është kjo që do ju ndodh nëse nuk hiqni dorë të talleni me ndjenjat e të tjerëve. Një masazh në kokë. qafë dhe shpatulla do ju bëjë shumë mirë.


  shenja
  Demi pershkrimi : Disa cështje që i takojnë shtëpisë kanë nevojë të
  menjëhershme për një zgjidhje. Këshilla e një eksperti do ju lejojë të reagoni sa më mirë për të sistemuar shumë gjëra. Nuk keni qënë shumë të kujdesshëm në lidhje me kërkesat e partnerit. Kërkoni falje dhe filloni prej këtij momenti të jeni prezentë.


  shenja Gaforrja pershkrimi:
  Bëni mirë të dilni nga shtëpia dhe të takoni njerëz të rinj. Kontakti me të tjerët do ju
  duhet për të larguar melankolinë e ardhur si pasojë e opozitës të Hënës
  tek Plutoni. Një dhuratë një lule ose një xhest i vogël do të mjaftojnë
  për të deklaruar ndjenjat tuaja.


  shenja Luani pershkrimiNë : punë edhe nëse duhet të keni në konsideratë mendimin e personave me
  influencë bëni mirë të vlerësoni objektivitetin e gjërave. Grinta dhe
  vendosmëria janë në anën tuaj, por duhet të lodheni akoma për të
  sistemuar gjërat. Ndjeheni të përfshirë në një marrëdhënie sentimentale
  të cilës në fillim nuk i keni dhënë shumë rëndësi.


  shenja Peshorja pershkrimi:

  Besojini intuitës tuaj në vend që të mbështeteni tek një koleg që në
  vend që të punojë për interesat tuaja, bën të kundërtën. Mos u
  dekurajoni me qëndrimet jo fort të këndshme të një personi që ju pëlqen. Duke u sjellë kështu do plagosë vetëm ndjenjat e tij.


  shenjaPeshqit pershkrimi:
  Do të ulen tensionet në familje falë ndërhyrjes së ekuilibruar të një të afërmi, duke
  u ndjerë të rrethuar nga dashuria e të dashurve tuaj. Ëmbëlsia dhe
  mirëkuptimi, këto janë gjërat për të cilat ka nevojë raporti juaj.
  Përfitoni prej ditës së sotme ku edhe Hëna është në pozicion.
  favorizues.


  shenja Shigjetari pershkrimi:
  Do të dini me
  precision ku të arrini, por duhet të prisni kur të vijë momenti i duhur
  për të reaguar. Shumë i ndjeshëm nga një admirues mund të harroni që e
  keni zemrën të impenjuar. Bëni kujdes. Sporti është shumë i mirë, falë
  edhe mbështetjes së Marsit që vazhdon të ju garantojë energji shumë të mira.


  shenja Ujori pershkrimi :
  Situata për tu mbajtur nën kontroll. Do të jeni të aftë për të
  sistemuar si duhet disa situata financiare. Në raportin në cift do të
  jeni të gatshëm për të manifestuar ndjenjat tuaja. Edhe nga ana e
  partnerit do të keni të njëjtën gjë.


  shenja Virgjeresha pershkrimi :
  Cdo gjë e mirë që do ju vijë sot në punë, e keni fituar në fushën tuaj duke vënë në lojë taktikën tuaj, diplomacinë dhe durimin. Duke bërë projekte se bashku me personin e dashur po bëhet gjithmonë më zbavitëse duke stimuluar fantazinë tuaj. Takime të këndshme për ato që janë vetëm cheers

   Ora është Mon Jun 18, 2018 6:56 pm