Angry Çfarë është e phpBB?

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Angry Çfarë është e phpBB?

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Mon May 18, 2009 5:19 am


  Çfarë është e phpBB?
  Që nga krijimi i tij në 2000, phpBB ™️ ka bërë më të përdorur gjerësisht
  Open Source forum zgjidhje. Ashtu si paraardhësit e tij, 3,0 phpBB ™️
  "Olimp" ka një përdorim të lehtë për administrimin e panelit dhe një
  përdorues miqësore instalimin proces, i cili ju lejon që të ketë një
  forum ngritur në minuta.

  Me një shumë të madhe dhe customisable sërë Karakteristikat e para e
  shoqëruar me një ndërfaqe në përputhje standartet, phpBB ™️ do të rritet
  me të, dhe të plotësojë faqen tuaj te internetit. Me miliona e
  instalimeve në mbarë botën, nuk është çudi phpBB ™️ është një nga
  mënyrat më popullore për të krijuar dhe mbështetjen e një komuniteti.   Ora është Sun Dec 16, 2018 4:14 am