Si te dergoim Sms-Nga GMX Menager...!

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Si te dergoim Sms-Nga GMX Menager...!

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 17, 2009 7:31 am

  Per ta kuptuar me lehte se si te dergoni SMS, percjellni shenimet me radhe, te cilat jane shenuar ne kete web faqe per juve !

  1- Shkarko GMX Manager duke klikuar larte ne Menu > Shkarko GMX Manage
  r <

  2.- Llogaria per SMS rifreskohet kohe pas kohe nga Un

  Si te dergojm SMS

  1 - Pasi e keni Hapur SMS Manager dhe i keni dhen Email Adressen dhe
  kodi qe jan ofruar nga une, atehere veproni si ne foton Nr.1

  2 - Kur logaria per sms nuk eshte me ne funksion atehere e ndrrojm ate duke klikuar ne Konfiguration, pastaj e zgjedhim llogarin qe deshirojm ta fshijm edhe klikojm Benutzer entfernen, edhe ne fund klikojm OK

  3 - SMS-at qe dergohen, ruhen ne program, prandaj sa here dergoni SMS,
  duhet qe ti fshini ato, per ti fshir, veproni keshtu: Kliko ne Organisation, pastaj ne te djatht e ke opsionin Gesendete SMS, pastaj e gjen SMS qe e ki dergu, e zgjedh ate, dhe kliko Loschen dhe ne fund kliko ne Anderungen Speichern.


  Click this bar to view the full image.

   Ora është Tue Jun 19, 2018 4:48 am