Si te Ndrrojm Passin e VPS

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Si te Ndrrojm Passin e VPS

  Mesazh nga loti the hacker prej Sat May 16, 2009 10:23 am

  Se pari Him ne VPS !

  Pastaj Him ne My Computer

  Pastaj Prekim Remote

  Pastaj na Shfaqet Select Remote Users e Prek Aty pastaj e sheh User Account e prek permbi


  Pastaj na Shfaqet Users e Prekim Aty Dhe na dalin USERAT tash nvaret se me qfar useri je ti i konektum en VPS e prek me tastin e djatht te mausit edhe e Sheh aty SET PASSWORD


  Pastaj e shohim aty Procedo Dhe e prekim aty

  Pastaj na Shfaqet NEW PASSWORD ( e shkrun pasin e ri ) pastaj osht CONFIRM PASSWORD ( e shkrun prap ) dhe e prek OK dhe mund te llogiratesh me password te ri


  Shpresoj Qe ka me ju ndihmu sadopak !

   Ora është Mon Jun 18, 2018 6:51 pm