Si Mi Shkarku Kenget Nga Forumi

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Si Mi Shkarku Kenget Nga Forumi

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 2:58 am

  Pra Do te ju Spjegoj se si ti merrni kenget per ata qe sdin

  fillojm :

  Shkojme te kenga qe doni ta merrni

  me takin e 2 te mausit klikojm mbi te

  dhe shkojme SAVE TARGET AS

  edhe e leni ku te doni edhe prek SAVE  Shpresoj Se jam i kjart

   Ora është Sun May 27, 2018 9:49 am