Hack weba prej runit

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Hack weba prej runit

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 10:06 am


  Hack weba prej runit

  Fillojm ..
  Shkojm Start > Run > Dhe n'run e shkruajme ket :
  Kodi :

  %WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} +

  Tona del 1 dritare e vogel , klikojm me te djathtën dhe shkojm new webfolder ..
  dhe e shkruajme 1 faqe pa www dhe pa http psh peacetv.net
  dhe shkojme finish ...
  tona hym te folderi peacetv.net dhe kshtu qe keni te drejten me uplodu diqka.
  ti uplodon qa tdush e uplodon 1 index hacked dhe ajt .. Wink  __________________  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Hack weba prej runit

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 10:06 am

  srrej funksionon
  avatar
  Dard1
  Fillestar
  Fillestar

  Postimet : 4
  Pikët : 13
  Thanks : 0
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Hack weba prej runit

  Mesazh nga Dard1 prej Fri May 15, 2009 10:59 am

  shum mir
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Hack weba prej runit

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 12:18 pm

  Thnx
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Hack weba prej runit

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 12:21 pm

  Thnx
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Hack weba prej runit

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 7:35 am

  thnx njeri Very Happy:P
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Hack weba prej runit

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Thu May 28, 2009 1:36 am

  SpS

  Sponsored content

  (N) Re: Hack weba prej runit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jun 19, 2018 5:02 am