Beckham shpreson ta duan sërish te LA Galaxy

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Beckham shpreson ta duan sërish te LA Galaxy

  Mesazh nga loti the hacker prej Wed Jun 03, 2009 8:55 am

  David Beckham e ka kaluar gjysmën e sezonit në Serie A duke luajtur për Milanin ku fillimisht duhej të qëndronte vetëm dy muaj.
  Mirëpo, pas një paraqitje të mirë dhe argëtuese që pati anglezi duke luajtur krahas yjeve, si Kaka, Ronaldinho, Pirlo dhe Maldini, ai vendosi ta zgjaste qëndrimin e tij deri në fund të sezonit, duke i hidhëruar kështu tifozët e LA Galaxy, të cilët e konsiderojnë si ‘tradhëtar’.

  Ndërsa tani Beckham do të kthehet sërish te skuadra e tij dhe shpreson që ta fitojë sërish simpatinë e tifozëve të skuadrës amerikane.

  “Shpresoj që të më duan kur të kthehem, mirëpo asnjëherë nuk mund të jesh i sigurt”, ka thënë Beckham për “Los Angeles Times”.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:41 pm