Juve kërkon shërbimet e Julio Cruz

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Juve kërkon shërbimet e Julio Cruz

  Mesazh nga loti the hacker prej Wed Jun 03, 2009 8:54 am

  “Corriere dello Sport” njofton se Juventusi do t’ia japë mundësinë sulmuesit argjentinas Julio Cruz që ta zgjatë qëndrimin në elitën e futbollit botëror.
  Interi ka refuzuar t’ia zgjatë kontratën 34-vjeçarit, e cila përfundon në fund të këtij muaji, ndërsa pas asaj date Cruz do të largohet nga zikaltrit me mundësi të shumta transferimi si lojtar i lirë.

  Fiorentina, Bologna dhe Parma, janë ndër skuadrat e interesuar për shërbimet e sulmuesit argjentinas, mirëpo sipas gazetës italiane, Juve dëshiron që ta ketë Cruzin si zëvendësues të Amaurit.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:43 pm