Guardiola do ta shesë sulmuesin Eto’o?

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Guardiola do ta shesë sulmuesin Eto’o?

  Mesazh nga loti the hacker prej Wed Jun 03, 2009 8:53 am

  Samuel Eto’o duhet të pajtohet me kontratën dyvjeçare të cilën ia ofron Barcelona nëse dëshiron të qëndrojë në Camp Nou, pasi që Pep Guardiola tashmë ka kërkuar nga skuadra të gjejë një sulmues të ri.
  Sezonin e kaluar Eto’o ka mundur të largohet bashkë me Ronaldinhon dhe Decon, mirëpo ai siguroi një vend në skuadër, ndërsa tani “El Mundo Deportivo” njofton se kamerunasi duhet të vendosë shpejt për kontratën dyvjeçare të cilën ia kanë ofruar Blaugranët, ose do të shitet.

  Manchester City dhe Inter janë të interesuar për shërbimet e sulmuesit, ndërsa “AS” shkruan se Guardiola tashmë e ka marrë vendimin për shitjen e Eto’o-s dhe aktualisht po kërkon një sulmues të ri.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:30 pm