Lojra per telefona

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Lojra per telefona

  Mesazh nga e.Xtract prej Tue Jun 02, 2009 5:28 am

  Ne ket link jan disa loja per telefona si psh. Fifa 2009, NBA live 2009 etj. kto loja jan te edituara nga Java dhe bejne per sony ericson dhe nokia por edhe per disa telefona te tjerë.

  KETU LINKU PER SHKARKIM

   Ora është Sun May 27, 2018 9:49 am