Pasqyra e Temave Ne Forum

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Pasqyra e Temave Ne Forum

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 8:35 am

  Es-Selamu Alejkum
  Ne ket tem antar/e te nderuar do te mbledhim temat qe jan më interesante ... ja une i mbledha disa prej temave te mia dhe ua solla ketu ...
  Le te vazhdojm me temat pra..
  Per te hyr tek tema Klikoni mbi emrin e Temës

  Para se te Hysh ne forum.......

  Deri tek ata qe udhtojn per ne ushtrin Amerikane per ne irak

  Disa ushtar Amerikan duke u kthyer nga Misioni i tyre ne Irak

  Ky është përfundimi juaj o Adhurues te KRYQIT

  Si vepruan Muxhahidat per ti edukuar Amerikanët.( me Foto)

  Raporti për Filmin: {Karvani i Shehidave në Shtetin e dy Lumenjve}

  Kështu ishte Pendimi i Malik Ibn Dijnarit (Allahu e meshiroft)

  Shejh Sulejman el-Ulwan- Vazhdon seria e nënçmimeve dhe provokimeve!!

  Këta janë ata që i don Allahu Subhanehu ue teala

  Si të fitosh shum shpërblime me një vizit në forum (internet)

  Disa Pyetje (në mënyr debatuese)

  Ndalni duart tuaja prej luftës!!!

  (Ebu Omer Es-Sejf) “Allahu e mëshiroftë”

  Krimet e Shijave gjatë historisë

  Vdiq, por vdekjen se kishte parasysh. (Ngjarje)

  Linke te drejpersedrejt per shikim te OPERACIONIT të veçant..

  Ne Kohen kur eshte rend te gjinden burra luftetar te vertet (foto me ca komente)

  Falendero Allahun që je prej Sunive... e nuk je prej Shiave... Shiko Fotot...

  Qajti shejhu muxhahid deri sa I ra te fikt atij ????? Ngjarje

  Jo... Ne nuk e qajmë shehidin .....!!

  Vllezer te ketij Forumi do ju tregoj nje ngjarje .... e marrur prej libre ...

  Këta fjalë janë nga thën nga ndriçuesi i këtij shekulli (Abdullah Azam)

  Robërit e Bedrit (Esra Bedr)

  Përse mediat shqiptare nuk kanë shëmbëlltyrë në ato gjermane?

  El-Maliki shpërblen ata që morën nderin e motrave tona duke i vlerësuar si të....

  Ua Përkujtojm disa vepra të (Putinit) në shërbim të islamit (Foto)

  Ezane nga vende te ndryshëm ...

  Kjo është e vërteta e këtij njeri që shumica e din të kundërtën e tij apo e besojn... (Ahmedi Nexhad)

  Thirrje Për në Xhenet

  Antarët që kanë këta Pseudonime i urrej ...

  Nga ketu kaluan verrshimet e Usames

  Thuhet Se ..... ( Tregim-Ngjarje)

  Jo.. Jo ... Mos i akuzoni (bëni) tekfir Udhëheqësit (kryetarët) !!

  Mbane Vetën .... Mos u bëni prej Pasuesëve të emocioneve (Ebu Marijeh el-Kureshij) ..

  Mesimet e fundit te hoxhes Ebu Es-Sejf Allahu e meshiroft

  Ndikimi i uljes (të ndejturit me tjerët)

  Happy New Year

  Vasijeti i Ebu el-Abas

  Kushtet e Shehadetit

  Thanë për Imamin Muxhahidin Usama ibn Laden

  Shiko fisnikrin e RAFIRDIVE (shiave) dhe gjendjen e tyre ...

  A lejohet te bisedoj me burra neper mjet internetit me fjal qe jan te moralshme....

  Per ju o te dashurit e mi .. per ju o .... ( shkrim me foto)

  Foto Islamike per MSN

  ๑۩۞۩๑ Kur'Ani Shfletues ๑۩۞۩๑

  Audio ILAHI - Vëllezërit nga Suedija (Studio Zeri Islam)  Keto ishin disa prej temave qe i mledha ketu per tua lehtsuar kerkimin e tyre ..
  Inshallah nese jepet mundesia do te sjelli edhe tjera .

  Selamu alejkum

   Ora është Wed Dec 12, 2018 9:29 pm