[HTTP]&[FTP] Games (Direct Link)

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) [HTTP]&[FTP] Games (Direct Link)

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 7:24 am


  -) Gjithmon Downlod Crack filin dhe lexo README.TXT per me shum info !!!
  -) Qdo here Filet qe i downlodon ruaj ne nje folder te vetem!!!
  -) Disa File duhet te riemrohen(rename) per me shum shiko README.TXT
  -) Disa Loja nga Gamesload jane ne gjuhen Gjermane, !!!


  -) Nese nuk je i sigurte qe Kompjuteri yte nuk mund ta lexoj kete loje shiko ketu !

  Kodi:

  http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

  -) Per informacion & dhe foto te Lojrave, Vizito Gamespot ne kete site !

  Kodi:

  http://www.gamespot.com

  Kliko Ketu për ta rrit foton full.

  -) Download Internet Download Manager (IDM) V 5.14.4 !

  Kodi:

  http://rapidshare.com/files/144806760/IDM.V.5.14.4.WinAll.Incl.Keygen.and.Patch.rar


  -) Disa Setup Files duhet te kene Universal Extractor per te i bere extract !

  Kodi:

  http://rapidshare.com/files/145894819/Universal.Extractor.1.5.rar


  Kodi:

  http://rapidshare.com/files/145898168/Universal.Extractor.1.6.Beta.rar

   Ora është Thu Nov 15, 2018 9:43 am