Ps2 Games Loje shum e fort

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Ps2 Games Loje shum e fort

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 7:23 am

  FIFA_Soccer_09_USA_PSP-DiSEPTiKON

  Kliko Ketu për ta rrit foton full.


  This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 728x324.


  Information:
  http://www.gamespot.com/psp/sports/f...r09/index.html

  Shkarko

  http://d01.megashares.com/dl/20b8ccd/dtn-fifa09u.iso
  avatar
  mondi
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 50
  Pikët : 149
  Thanks : 0
  Join date : 09/05/2009

  (N) Hin Ne PC Pa Password !

  Mesazh nga mondi prej Wed Jun 24, 2009 2:25 pm

  +
  ----
  -Hin Ne PC Pa Password !
  1.kur e hapni kompjuterin del welcome edhe per ta shkruajtur passwordin ne ate moment kur e lyp kompjuteri passwordin nga ju shtypni ctrl alt dhe delete , ctrl dhe alt duke i mbajtur shtypur dhe deleten e shtypni dy her dhe del diqka tjeter
  2. Ku shkruan (user name):shkruani administrator
  3.ndersa passwordin ku e lyp leni shprast dhe mbasi te shkruani administrator te user name: shtypni enter dhe kompjuteri do te hapet por hapet nga administratori dhe pastaj
  4.shkoni start,control panel,user accounts dhe aty na del guest dhe emri i atij personit se si e ka bere emrin e kompjuterit pastaj klikoni te emri i atij personit dhe aty del change name new password etj etj ju shkoni remove password dhe kur e beni kete punim e restartoni kompjuterin dhe u kry mo passwordin nuk do tju lyp keshtu ju ja keni thyer passwordin e kompjuterit
  5.Por deshta mi ju kallxu edhe dicka nese kur e ka formatizu kompjuterin dhe ja ka qit administratorit passwordin nuk mundeni me hap kompjuterin por besoj se 90% te kompjuterave nuk kane password te administratorit

   Ora është Sun May 27, 2018 9:30 am