Loreta përtej oqeanike!

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Loreta përtej oqeanike!

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 7:27 am
  Lori, si zakonisht frymëzuese me pamje dhe shikimin e thellë dhe depërtues vazhdimisht tërheq vëmendjen e publikut. Kështu ndodhi edhe gjatë kohës kur po zhvillonim këtë intervistë në ‘Grand’, me ç’rast një klient i rastit madje i këndonte zëshëm këngët e Lorit. Lori, natyrisht se për një moment doli nga modestia dhe sytë e saj u shndërruan në një oqean të kthjellët. Si për koincidencë, Lori këto ditë do të përshkojë Oqeanin Atlantik për të arritur në SHBA, ku do të qëndrojë një kohë...

   Ora është Tue Jul 17, 2018 7:06 pm