Plaçkitet shtëpia e Monica Bellucci

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Plaçkitet shtëpia e Monica Bellucci

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 7:26 am  Disa persona ende të panjohur kanë plaçkitur shtëpinë në Paris të aktores italiane Monica Bellucci. Plaçkitësit kanë shfrytëzuar largimin e çiftit për ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Festivalin e Kanës, për të hyrë në apartamentin e Belluccit dhe Vincent Cassel në Paris. Ata kanë hyrë përmes tarracës në shtëpi dhe kanë marrë bizhuteri dhe gjësende personale.

   Ora është Tue Jul 17, 2018 7:12 pm