Krijo Robot MSN

  Share
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Krijo Robot MSN

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Mon Jun 01, 2009 7:19 am

  se pari shkarkone ket program :

  rapidshare.com/files/98972307...198e4.zip.html

  shkojm...
  E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:kookrobot@hotmail.com)
  Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
  pastaj Klikoni Enter....
  tani....
  E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:

  Si je=mire ti si je?
  qa je tu bo=qe po rri ti
  Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
  Dhe e runi notepadin...
  Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
  Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....

   Ora është Tue Jun 19, 2018 4:52 am