si me e bo ne cs mos me te shku energjia

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) si me e bo ne cs mos me te shku energjia

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 6:45 am

  kjo funksionon vetem ai qe bon serverin ne LAN

  hyni ne console dhe shkruani: sv_unlagpush -2.2

   Ora është Sun May 27, 2018 7:44 am