Shikoni hiden fajllat permes Dos-it

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Shikoni hiden fajllat permes Dos-it

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 6:19 am

  shkoni Start pastaj Run shkruani CMD dhe enter truse
  pastaj sheno:
  dir /ah dhe Enter truse
  nese lista e fajllave eshte e gjat mund ta shkruani
  dir /ah/p/w

   Ora është Tue Jul 17, 2018 7:04 pm