Perdore Google nvend Kalkulatorit

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Perdore Google nvend Kalkulatorit

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 6:18 am

  Jeni duke bere ushtrime matematikore dhe nuk mundeni nje numer ta pjestoni , mldhjeni zbritni etj, tani keni Google.com shum thjesht tek google shenoni psh 346568+1256465 dhe truse Enter

  Plusi (+)
  Minus (-)
  Pjestimi ( /)
  Shumezimi (*)

  Me shume info reth perdorimit ne :
  http://www.google.co.in/help/calculator.html

   Ora është Tue Jul 17, 2018 7:07 pm