Ndrysho Ngjyren e Backgroundit te temave te ngjitura!

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Ndrysho Ngjyren e Backgroundit te temave te ngjitura!

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 7:01 am

  Kjo tuto te tregon si te nderrosh ngjyren e backgroundit te temave ngjitese!
  Fillojm :

  ACP -> Styles & Templates -> Style Manager -> Edit Templates -> Threadbit

  Gjej


  Cito:

  Zevendesoje me:

  Cito:


  Pastaj krijojm CSS class:
  ACP -> Styles & Templates -> Style Manager -> Style Name -> Main CSSCSS Definitions
  -> Additional
  Dhe Vendos:


  Cito:


  .stickybg
  {
  background-color: #333333;
  }


  Vendosni ngjyren qe deshironi!

   Ora është Sun May 27, 2018 5:11 am