Adobe prezanton aplikacionin "Presentations" - konkurent i Microsoft PowerPoint

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Adobe prezanton aplikacionin "Presentations" - konkurent i Microsoft PowerPoint

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 31, 2009 5:15 am
  Adobe ka
  prezantuar apliakcionin "Presenations" e cila i ngjan aplikacionit të
  njohur nga Microsoft Office - PowerPoint. Bëhet fjalë për një krijim të
  thjeshtë të Flash të bazuar në prezantimet online. Këto aplikacione
  mund të
  punojnë me një numër të madh të aplikacioneve që janë të
  ofruara nëpërmjet Adobe.com ku mund të prezantohen online ose të
  eksportohen në .PDF fajll për përdorim offline. Interfejs i këtij
  aplikacioni është i njejtë me atë nga Adobe, Photoshop Express.
  Presentations është e grupuar në Adobe Buzzword aplikacionin për
  bashkëpunim ConnectNow, atë për web konferencë Share, CreatePDF dhe
  MyFiles.


   Ora është Tue Jul 17, 2018 7:12 pm