Vucinic tifoz i Barcës

  Share
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  :P Vucinic tifoz i Barcës

  Mesazh nga barcelona prej Wed May 27, 2009 7:15 am


  Shpresoj që Barcelona të shënojë fitore, sepse mendoj se luan futboll më të bukur”, ka thënë malazezi për “Sky Sport Italia”.

  Sulmuesi i Giallorossëve nuk e fsheh dëshpërimin që kryeqytetasit nuk kanë arritur në finale, sepse jo shpesh të vjen mundësia ta luash finalen në terren vendas.

  “Kemi qenë shumë të zhgënjyer (që nuk kemi arritur në finale), pasi jo gjithmonë finalja të vjen në fushën tënde. Megjithatë, mendoj se këto dy skuadër e kanë merituar finalen, sepse janë skuadrat më të forta dhe më spektakolare në botë”, ka shtuar Vucinic.
  cheers
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  :P Re: Vucinic tifoz i Barcës

  Mesazh nga barcelona prej Wed May 27, 2009 7:16 am

  ishalla fiton se edhe un jom tifoz i barches

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:03 pm