Kush eshte online ne ADMINCP

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Kush eshte online ne ADMINCP

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:54 am

  Kush eshte online ne ADMINCP

  --------------------------------------------------------------------------------

  Ky pLugin sherben per te shikuar se kush eshte onLine ne AdminCP!

  Kodi:

  Kodi:

  http://www.mediafire.com/?023iv03zmzd
  avatar
  mondi
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 50
  Pikët : 149
  Thanks : 0
  Join date : 09/05/2009

  (N) Aplikimet Për Gradë

  Mesazh nga mondi prej Wed Jun 24, 2009 9:37 am  ----

  Ketu mund te aplikoni

  Nese aplikoni per graden Moderator ju duhet te tregoni nje kategori te cilen deshironi te jeni moderator.

  Per te aplikuar duhet ti keni mbi 70 poste

  Dhe Staffi iu jep pergjigje


  Kodi:Ju lutem mos apliko per Graden Administrator

   Ora është Sun May 27, 2018 9:34 am