Olivia Wilde femra më seksi ne botë

  Share
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  :P Olivia Wilde femra më seksi ne botë

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 10:25 am


  “Maxim” ka shpallur 100 femrat me seksi te botes.

  Ne krye te klasifikimit gjendet aktorja britanike Olivia Wilde, protagoniste ne disa seriale si “Dr House” dhe “O.C”.
  Ne vendin e dyte eshte renditur Megan Fox dhe ne te tretin modelja izraelite, Bar Rafaeli. Ne vendin e 93-te te listes eshte perfshire zonja e pare amerikane, Michelle Obama.Mes 100 femrave me te bukura jane renditur edhe Jessica Alba, Angelina Jolie, Scarlett Johansson, Jessica Alba, Freida Pinto dhe Kim Kardashian.
  Ne vendin e gjashte gjendet aktorja me origjine shqiptare Eliza Dushku, ndersa ne te tetin Rihanna.

   Ora është Tue Jul 17, 2018 7:13 pm