Ronaldo: Nuk ia kam frikën Messit, por e respektoj

  Share
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Ronaldo: Nuk ia kam frikën Messit, por e respektoj

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 10:19 am

  Manchester Unitedi dhe Barcelona do të ndeshen të mërkurën mbrëma në Stadio Olimpico të Romës për finalen e Ligës së Kampionëve, ndërsa kjo ndeshje do të jetë edhe përballje direkte ndërmjet dy superyjeve, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.
  “Nuk është mirë të hysh në fushë dhe t’ia kesh frikën dikujt, megjtihatë unë e respektoj Messin”.

  “Ai ka një stil të shkëlqyer të lojës dhe mendoj se edhe ai do të jetë i emocionuar në finale, sikurse unë”.

  “Këtë vit do të zhvillohet finalja ndërmjet dy skuadrave më të mira në botë dhe mendoj se do të jetë një spektakël të cilin e dëshirojnë tifozët e futbollit, ka thënë Ronaldo për “News of the World”.
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Ronaldo: Nuk ia kam frikën Messit, por e respektoj

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 10:21 am

  Razz
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Ronaldo: Nuk ia kam frikën Messit, por e respektoj

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Wed May 27, 2009 4:18 am

  qashtu ronaldo Razz

  Sponsored content

  (N) Re: Ronaldo: Nuk ia kam frikën Messit, por e respektoj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 7:06 pm