NBA: Nuggets barazojnë me Lakers

  Share
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) NBA: Nuggets barazojnë me Lakers

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 10:18 am

  Denver Nuggets ka mposhtur Los Angeles Lakers me rezultat 120-101 për të barazuar në 2-2 serinë e ndeshjeve finale të Konferencës Perëndimore.

  Chauncey Billups shënoi 24 pikë, sa edhe JR Smith, ndërsa Carmelo Anthony vetëm 15 pikë për Denver.

  Bryant shënoi pikët më të larta në ndeshje, 34, ndërsa Pau Gasol 21 pikë dhe 10 kërcime për Los Angeles.

  Ndeshja e pestë finale e Perëndimit do të zhvillohet të mërkurën në Los Angeles.
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: NBA: Nuggets barazojnë me Lakers

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 10:18 am

  BoLL keq

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:15 pm