Sport-Berlusconi do të detyrohet ta shesë Kaka-n

  Share
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Sport-Berlusconi do të detyrohet ta shesë Kaka-n

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 10:14 am

  Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, mund të detyrohet ta shesë syperyllin brazilian Kaka, pasi që familja e tij kërkon stabilitet më të mirë financiar të Rossonerëve, shkruan "Il Corriere Dello Sport".
  Kaka është njëri nga lojtarët më të paguar në Serie A dhe njëkohësisht njëri nga lojtarët i cili ka vlerën më të madhe në treg.

  Real Madridi është i gatshëm të ofrojë një shumë të majme parash për të fituar shërbimet e brazilianit, ndërsa familja e Berlusconit është duke bërë presion te shefi i Milanit që ta shesë atë. scratch
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Sport-Berlusconi do të detyrohet ta shesë Kaka-n

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 10:22 am

  s'guxon

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:04 pm