A jeni te Dashuruar

  Share
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) A jeni te Dashuruar

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 8:03 am

  A jeni te Dashuruar
  dhe sa her kini ra ne dashuri
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: A jeni te Dashuruar

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 8:04 am

  Op
  valla nja 2-3 her
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: A jeni te Dashuruar

  Mesazh nga barcelona prej Wed May 27, 2009 5:16 am

  nc
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: A jeni te Dashuruar

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Thu May 28, 2009 1:30 am

  PO JaM DasHURuaR po MKA Hik FEmrA NE AmeRiK edhe vjen Veres HUahuahu....
  avatar
  quantum
  Fillestar
  Fillestar

  Postimet : 1
  Pikët : 1
  Thanks : 0
  Join date : 28/05/2009

  (N) Re: A jeni te Dashuruar

  Mesazh nga quantum prej Thu May 28, 2009 1:16 pm

  PRezantohu tani posto komentin

  Sponsored content

  (N) Re: A jeni te Dashuruar

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:00 pm