shikoni video ne paint

  Share
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) shikoni video ne paint

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 7:42 am

  Nje gje shum e let nuk e di a e keni par por videot mundeni ti shikoni edhe permes paint.

  Pra vazhdojm ,

  1. E hapni ni video ne qfardo formati p.sh .mpg etj...

  2. Shtypeni PrintScreen ne tastatur dhe mos e ndalni videon ashtu lejeni .

  3. E Hapni paint .

  4. Pastaj shkoni Edit>Paste ose CTRL+V .

  P.S Tani ju mund ta shikoni videon vetem se nuk keni play,pause/stop ...

   Ora është Sun May 27, 2018 4:34 am