Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Share
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 7:38 am

  Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode
  start>programs>accessories>system tools> system restore
  pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n
  por me sa e dij une pc mundesh me rikthy deri ne ate dat kur e ki formatizu mas mrami deri ne atev dat mundesh me rikthy
  besoj se jam shume i kjart nese nuk keni diqka te kjart lirisht pyetni dhe jam ne gjendje me ju pergjegj per kete sen.

  Kjo vlen per ata qe nuk din me rikthy ..!!
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Thu May 28, 2009 1:43 am

  HeHe E kUm DiT MoTI PO Brao qi e ki shpjegu se te duet qikjo shum

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:19 pm