http://www.takegame.com/

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) http://www.takegame.com/

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 23, 2009 2:38 am

  Ne
  ket link jan disa loja per telefona si psh. Fifa 2009, NBA live 2009
  etj. kto loja jan te edituara nga Java dhe bejne per sony ericson dhe
  nokia por edhe per disa telefona te tjerë.
  JA KETU LINKU

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:31 pm