KasperSky 2009+100 licensa

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) KasperSky 2009+100 licensa

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Mon May 18, 2009 8:14 am

  KasperSky ka licens deri rreth 300 dit
  Si te ket sukses licensimi:
  Qe
  te ket sukses istalimi gjat istalimit veq ja qesim nje licens qfare do
  qaty,dhe kur e instalojm kaspersky ja bojm PAUSE dhe e fhijm at licens
  dhe ja vendosim nje licens mbi vitin 2009,kjo licnes duhet te jet
  dikund ka fundi,70-100 me radh.
  100% Work


  Download :
  rapidshare.com foto_link.rar

   Ora është Sun May 27, 2018 7:14 am