Si te bejm video demo te cs ne youtube me qit

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Si te bejm video demo te cs ne youtube me qit

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Mon May 18, 2009 7:51 am

  --------------------------------------------------------------------------------

  se pari himiii ne cs smile
  pastaj himi ne loj
  edhe
  e qelim consolen ne loj amo jo para se me hi ne Loj se nuk ben
  e
  loj e qelim consolen dhe e shkruajm record cs


  amo sbon retry se nalet recordii
  pastaj dalim prej Counterit
  Dhe him e shkrarkojm kete program
  http://www.fraps.com/download.php
  pastaj
  himi ne CS dhe e shkruajm ne consol viewdemo cs qysh ja keni Lon
  recordit muni edhe tjer qysh me ja lon recordit po un pe marr shembul
  poo nejsee ska Lidhje big grin
  Ja futmi viewdemo cs dhe kon dojma ta regjistrojm kur kemi vra naj kon ose naj tejter sen ne cs e trusmi F9 big grin
  dhe pastaj dalmi pi cs dhe himi te My Computer pastaj Local Dick (c/)
  pastaj
  te folderi Fraps dhe i shohim do video aty e ato i lojm te Windows
  movie maker smilei bashkojm dhe himi te windows movie maker save tag
  save to my computer ja lini emrin si doni

  amo ne fund .avi si pershebmell nese doni ma ja lon cs ja lini cs.avi
  pastaj
  himi ne youtube dhe nese kemi account himi aty tani upload .. nese nuk
  kemi e qelim te sign up . dhe pastaj browse e kilojojm videon qe e kemi
  ruajt edhe e trusim ok .. pastaj mas nja 30 min hin ne youtube

   Ora është Sun May 27, 2018 7:35 am