Hakerat e Rusise e sulmuan webin e RTK-se!!!

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Hakerat e Rusise e sulmuan webin e RTK-se!!!

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon May 18, 2009 6:29 am  A ndegjuat se hakerat e rusise e kan sulmuar web faqen e rtk-se, degjova ne lajme dhe hyra vet ne www.rtklive.com dhe u vertetova se ishte e vertet,

  Cka mendoni a ka najkush qe mund ti hakmirret?
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Hakerat e Rusise e sulmuan webin e RTK-se!!!

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 8:27 am

  Valla me pas dit per hack meniher ju kisha hakmarr :@
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Hakerat e Rusise e sulmuan webin e RTK-se!!!

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 9:58 am

  aaa me kan si HACKERAT pa ju kthy 100 herr ma zi bre :@
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Re: Hakerat e Rusise e sulmuan webin e RTK-se!!!

  Mesazh nga e.Xtract prej Mon Jun 01, 2009 7:54 am

  Webi nuk eshte Hackur eshte Ende Online

  Sponsored content

  (N) Re: Hakerat e Rusise e sulmuan webin e RTK-se!!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:19 pm